Pomáháme poezií 11. 12. 2019

Poslední PP letošního roku přineslo výtěžek 600,-. Dohromady se za poslední rok sešlo skoro 11 tisíc korun, které jsme mohly s Radkou předat organizaci Fosa o.p.s.

Hudební Host:
Kara Tsmuka

Kyberjízda skrz masožravky až k vesmírnému odpadu“
(autorské čtení a muzika)

____________________________
1. JAN KUBÍČEK (poezie)

(nar. 1986 v Kojetíně ve Středním Povltaví) Do roku 2011 student Filozofické fakulty a levicový intelektuál. Poté antibásník, revolucionář, dadaista a sémiotický terorista. Od září 2016 do ledna 2019 učitel češtiny na základní škole v Klučenicích. Vydal tři básnické sbírky – Kapitalistické básně, Já, člověk a Stromy jdou do boje. Vydával též Lesní zpravodaj a školní časopis Klíč. Člen skupiny Blázni.cz. O rozpoutání celosvětové esteticko-politické revoluce se pokusil v projektu TV DADA 2016. Přestože jsou mu blízké principy sebeřízeného vzdělávání, nastoupil v září jako učitel do Veselé školy na Praze 1.

2. IVANA RECMANOVÁ

3. David Kühnmund (JIM)

4. Vampy

Mnoho let jsem se zabývala tvorbou. Začínala jsem krátkou prózou, napsala jsem několik povídek a časem jsem začala psát poezii. Během studia jsem se zúčastnila několika literárních soutěží. Tvořím básně, kterými vyjadřuji emoce, které jsem pociťovala v určitých okamžicích svého života.